Užsienio kalbos pamoka kitaip

Gana ankstyvą rytą, pasimėgavę vasariška šiluma ir bundančia ežero pakrante, Zarasų Profesinės mokyklos 9 klasės moksleiviai ir mokytojos Donata Vasiliauskaitė ir Anna Puzhene apsilankė Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Svečiai apžiūrėjo galerijoje eksponuojamas parodas, sužinojo apie bibliotekoje teikiamas paslaugas.

Pakilę į bibliotekos priestato antrąjį aukštą moksleiviai užsuko į Mediateką, kur buvo supažindinti su čia vykstančiais reginiais, ELVIS (Elektroninių Leidinių Valdymo Informacinė Sistema) virtualia biblioteka, skirta visiems, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto , trumpam prisėdo ant sėdmaišių pasiklausyti F. Goja vinilinės plokštelės. Vaikinai suspėjo pažaisti biliardą, stalo futbolą.

Jaunuoliai apsilankė Vaikų ir paauglių literatūros, Skaitytojų aptarnavimo, Mokslo šakų literatūros skyriuose, Renginių salėje. Su kalbų mokymosi galimybėmis lankytojai susipažino Užsienio kalbų literatūros skaitykloje.

Gaila, bet nebeužteko laiko trumpam prisėsti Lauko terasoje, išgerti šokoladinio gėrimo ir aptarti įspūdžius, bet tai padaryti moksleiviai galės visą vasarą. Tikime, kad jie atrado bibliotekoje naujų erdvių bei įdomių veiklų. Linkime moksleiviams turiningos vasaros ir laukiame apsilankant bibliotekoje.

Jurga Sagadinaitė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. autorės

Parašykite komentarą