Vaikų knygos diena Salako bibliotekoje

Literatūrinė popietė „Pasibelskime į pasakų šalies duris“ Salako  bibliotekoje buvo linksma ir turininga. Bibliotekoje šurmuliavo būrelis vaikučių – tai Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos Salako ugdymo skyriaus ikimokyklinė ir priešmokyklinė ugdymo grupės lydimos mokytojos Danguolės Kisielienės ir mokytojos padėjėjos Ramūnės Padvaiskaitės.

Mažieji įdėmiai apžiūrėjo spalvingas ir įdomias knygeles, vartė  ir jomis džiaugėsi. Iš raidelių dėliojo savo vardus, žaidė stalo žaidimus. Vėliau visi kartu klausėmės lietuvių liaudies pasakos. Neužmiršome ir įžymaus rašytojo H.K. Anderseno gimtadienio, jis paminėtas su Salako bendruomenės vaikų dienos centro „Smiltutė“ lankytojais. Per plačiaekranį televizorių žiūrėjome šio autoriaus animacinius filmukus. Bibliotekininkė vaikams pasakojo apie Vaikų knygos dienos atsiradimą, jos svarbą, kvietė dažniau lankytis bibliotekoje, kurioje kiekvienas gali rasti daug linksmų, šmaikščių, žaismingų, pamokančių knygų, sukurtų įvairių šalių rašytojų.

Iš ankstesnių užsiėmimų metu sukurtų eilėraščių iliustravo ir sukūrė eilėraščių knygelę bei piešinių albumą. Turiningai praleistas laisvalaikis bibliotekoje, įgytos naujos žinios, nuoširdus tarpusavio bendravimas vaikams suteikė daug džiugių emocijų.

Danutė Koroliova,

Salako bibliotekos vyresn. bibliotekininkė