Vytauto V. ir sūnaus Jono Landsbergių koncertas „SKRISK MEDŽIŲ VIRŠŪNĖMIS“

Birželio 6 d. 17 val. jaukioje Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje  įvyks šeimyninio dueto – Vytauto V. Landsbergio su sūnumi Jonu – koncertas „SKRISK MEDŽIŲ VIRŠŪNĖMIS“. Programos metu skambės gitaros ir elektronikos garsai, bus pristatytos naujos Landsbergių sukurtos dainos, Jono gyvai aranžuotos tautosakinės baladės bei eilės iš Vytauto naujausios eiliavimų knygos „Dienanaktis“.

Kviečiame pasinaudoti nemokama pavėžėjmo paslauga: autobusiukas lauks prie IKI (mikrorajone) 16:30 val.; prie mažiosios IKI (centre) 16:40 val. Saugiai parveš ir namo.

„Senokai koncertuose norėjau išbandyti ką nors nauja, kitaip, kas būtų iššūkis, ir neįprasta man pačiam. Ieškojau partnerio, gero instrumentalisto, kuris galėtų palydėti, praplėsti naujai kuriamas dainas – pvz., perkusijomis ar elektronika. Ir staiga supratau, kad tokį partnerį turiu pašonėj – sūnų Joną, niekur toli nereikia ieškot. Juolab, kad daug ką kūrybose darome kartu – vaikų teatro ar kino stovyklose, Jonas rašo muziką mano filmams, iliustruoja vaikiškas knygas. O dabar ir koncertuosime sykiu“, – dalinasi Vytautas V.

Ne vieną dešimtmetį savo kūryba Lietuvos klausytojus džiuginančio V. V. Landsbergio koncertai palieka neišdildomą pėdsaką. Itin teigiamų atsiliepimų sulaukė ir naujai parengta programa „SKRISK MEDŽIŲ VIRŠŪNĖMIS.

„Vytauto balsas stebuklingas, įspūdingas ir užburiantis, o Jono talentas pavergti „elektrinį“ instrumentą išties paslaptingai sudėtingas. Ne tik muzika esmė, o ir santykis šeimoje! Nuostabu matyti, girdėti, jausti bendrystę. Kai šeimoje supratimas, palaikymas ir darna, tada vyksta stebuklai“, – susižavėjusi atvirauja viena iš dueto gerbėjų Viktorija Gliaudelienė.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Šis renginys yra projekto „Žalia šviesa poezijai“ dalis, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Zarasų rajono savivaldybė.

Partneriai: Ignalinos r. sav. viešoji biblioteka, Molėtų r. sav. viešoji biblioteka, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka

Parengė Inesa Dumbravienė,

Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Nuotr. iš interneto