Birželio mėnesio renginiai ir literatūros parodos

Birželio mėnuo bus kupinas ne tik gyvybės ir spalvų, bet ir minėtinų datų bei renginių. Kviečiame užsukti į terasą ir ant bibliotekos stogo. Puiki vieta atsipūsti, išgerti kavos, paskaityti gerą knygą ar žurnalą, susitikti su draugais ar tiesiog pamedituoti. Atsiveriantys vaizdai privers akimirkai sustoti.

Renginių salėje:

Birželio 6 d. 17 val. režisieriaus Vytauto V. ir sūnaus Jono Landsbergių koncertas „Skrisk medžių viršūnėmis“.

Birželio 11 d. 17 val. poeto, kunigo dr. Nerijaus Pipiro poezijos knygos „Pašnekesiai su saulėlydžiu“ pristatymas.

Kavos klube:

Birželio 25 d. 17.30 val. Klubo „Knygų sala“ susitikimas.

Abonemente:

Birželio 14 d. literatūros paroda „Skaudūs istorijos puslapiai“, skirta Gedulo ir vilties dienai.

Birželio 24 d. literatūros paroda „Joninių naktis, paparčio paslaptis“.

Literatūros paroda „Realizmo krypties pradininkas “, prancūzų rašytojo Onore de Balzako 225-

osioms gimimo metinėms.

Stiklo vitrinoje paroda:

Iš serijos damų turtai. Danguolės Tamoševičiūtės rankų darbo sapnų gaudyklės. Rankdarbių paroda.

Galerijoje:

Birželio 13 d. 17 val. Agnės Indrės Každailytės (1963-2015) iliustracijų parodos „Knygų dailė“ atidarymas. Renginio metu dailininkas, grafikas, knygų iliustratorius Arvydas Každailis pristatys monografiją „Arvydas Každailis: Autentiškų ištakų ieškojimas“.

Mediatekoje:

Birželio 19 d. 15 val. muzikos perklausa „Romantinio stiliaus kompozitorius“, skirta lietuvių kompozitoriaus, pianisto, dirigento, pedagogo, profesoriaus Balio Dvariono 120-osioms gimimo metinėms.

Birželio 11 d. dokumentų paroda „Populiarių operų ir simfoninių poemų autorius“, skirta vokiečių

kompozitoriaus Richardo Strauso 160-osioms gimimo metinėms.

Mokslo šakų literatūros fonde:

Literatūros paroda „Istorikas, šviesiai žvelgiantis į ateities paslaptis“ , skirta Lietuvos istoriko,

akademiko Juozo Jurginio 115-gimimo metinėms.

Vaikų literatūros skyriuje:

Birželio 4 d. 10 val. edukacija „Sensoriniai skaitymai vaikams: „Zuikis Puikis“.

Birželio 5 d. 10 val. edukacija „Zarasai: vardas, simboliai“.

Birželio 13 d. 12 val. edukacija „Draugoteka“.

Interaktyvi paroda „Šiaurės šalių vaikų knygų potvynis“.

Trečiadieniais 15–17 val. LEGO robotikos užsiėmimai.

Trečiadieniai 14–16 val. kūrybinės dirbtuvės „3D pieštuko galimybės“.

Bibliotekos filialuose:

Birželio 1 – 30 d. Avilių bibliotekoje  psichologinės literatūros paroda „Knygos, kurios padeda tėvams ir kitiems suaugusiems“.

Birželio 1 d. 13 val. Šniukštų bibliotekoje popietė ,,Pasveikinkim tėčius” skirta tėvo dienai paminėti.

Birželio 8 d. 15 val. Turmanto bibliotekoje literatūros popietė „Mano knygos šiek tiek paslaptingos…“, skirta vaikų rašytojo, dailininko Kęstučio Kasparavičiaus 70-mečiui paminėti.

Birželio 8 d. 12 val. Imbrado biblioteka organizuoja  popietę „Su nuotykiais pradedame vasarą“.

Birželio 10 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje virtuali paroda „Bažnyčios šviesa“, skirta Lietuvos bažnyčioms.

Birželio 14 d. 16 val. Sadūnų bibliotekoje popietė ,,Tarp pilkų debesų“, skirta Gedulo ir tremties dienai paminėti.

Birželio 14 – 29 d. Suvieko bibliotekoje spaudinių paroda „Kryžius šiaurėje”  skirta Gedulo ir vilties dienai paminėti.

Birželio 14 -15 d. Salako bibliotekoje dokumentų paroda „Tremties atmintis“, skirta Gedulo ir vilties dienai.

Birželio 14 d. 15 val. Šniukštų bibliotekoje valandėlė vaikams ,,Birželio 14-osios naktis, gyva mūsų atmintyje“, skirta Gedulo ir vilties dienai.

Birželio 18 – 29 d. Samanių bibliotekoje dokumentų paroda „Lietuvos Dainų šventės“.

Birželio 21 d. 16.30 val. Štadvilių bibliotekoje popietė „Prozininko Grigorijaus Kanovičiaus kūrybos keliais pasižvalgius“, skirta rašytojo G. Kanovičiaus 95-mečiui paminėti.

Birželio 23 d. 20 val. Šniukštų bibliotekoje edukacinis renginys vaikams ,,Stebuklinga Joninių naktis“.

Birželio 23 d. 17 val. Turmanto biblioteka bendradarbiaujant su seniūnija ir Turmanto bendruomenėmis organizuoja renginį „Joninės atėjo – Jonas pralinksmėjo“, skirta Joninių papročiams populiarinti.

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija