„DRAUGOTEKA“ Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje

Gegužės 19 dieną Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje vyko edukacijos „Žaidžiame Draugoteką“ renginiai.

Dalyviai, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos 5, 6, 7 klasių moksleiviai susipažino su projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ įgyvendinimo metu sukurta virtualia programėle „Draugoteka“ ir knygomatu. Dalyvaudami edukacijose susipažino su personažu Saulė, su į ją panašiu literatūros personažu Alanu ir kitais literatūros veikėjais.

Dalyvaudami inovatyviose veiklose išbandė klausytojo, kūrėjo, pasakotojo vaidmenis. Susitapatindami su žaidimo ir literatūros personažais išbandė gyvenimiškas situacijas. Mokėsi kritiškai vertinti asmenines vertybes ir patirtis.

Susipažindami su KITOKIAIS literatūros ir žaidimo personažais, mokėsi įvairias patirtis pritaikyti socialinių santykių kūrimui su aplinka.

Zina Černovienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos aut.