Kas slepiasi knygų lentynose?

Zarasų Santarvės mokyklos trečios klasės mokiniai su mokytoja Inga Vainiūniene dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kas slepiasi knygų lentynose“. Susitikime dalyvavo Lietuvos audiosensorinės bibliotekos, Panevėžio padalinio bibliotekininkė Asta Kregždė. Viešnia pristatė žaidimą, skirtą vaikams, negalintiems skaityti spausdinto teksto. Norėjo santarviečiams parodyti, kaip galima truputį kitokiems vaikams pažinti knygą.

Vaikus pasitiko spalvingas ir nuotaikingas žaidimas paklotas ant grindų ir kviečiantis į kelionę po literatūros pasaulį. Pirmiausia dalyviai susiskirstė į šešias komandas, paskui paeiliui rideno kauliuką ir teisingai atsakynėjo į edukatorės užduodamus klausimus.

Kelionėje dalyvius lydėjo vaikiškos literatūros personažai, kurie kartu yra ir užuominos ieškant atsakymų į užduodamus klausimus. Žaidimo metu, vaizdu ir garsu pateikta informacija leido vaikams pasireikšti ir aktyviai įsitraukti į žaidimą.

Trečiokai labai susidomėję žaidė ir svarbiausia išmoko dirbti komandoje. Daugelis žinojo ir lengvai atspėjo užuominas. Tikimės, kad šis žaidimas paskatins juos dar daugiau skaityti ir dar daugiau sužinoti.

Vita Juškėnienė,

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Aptarnavimo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos autorės

Parašykite komentarą