„Ežerų žemės“ klubo nariai apsilankė Daugpilyje.

Liepą „Ežerų žemės“ klubo nariai pasitiko apsilankę Daugpilyje – Latgalės centrinės bibliotekos Ceriniu filiale. Ten atidaryta latvių fotografų klubo „Ezerzeme-F“ prezidento Linards Onzuls personalinė paroda „Geriausias vaizdas atsiveria po sunkaus kopimo“. Parodos autoriaus pomėgis – kopimas į kalnus ir gamtos fotografija. Jau keliauta į Alpes, Tatrų kalnus, aplankyti Skandinavijos kalnai, surengta daugiau nei dešimt autorinių fotografijos parodų. Šįkart L.Onzuls dalijasi kelionės į Nepalą įspūdžiais, fotografijose užfiksuota Himalajų didybe ir grožiu. Parodoje atsiveria nepaprastos kalnuose regimos erdvės, vietinių gyvenimas, įspūdinga gamta, viršukalnių rimtis. Fotografą sveikino „Ezerzeme-F“ nariai, bibliotekos darbuotojai, draugai. Bičiulio paroda džiaugiamės ir mes, „Ežerų žemės“ fotografai, o bibliotekai dovanojome albumą „Zarasai ir zarasiečiai“.

Gitana Kavaliauskaitė

Nuotraukos Ilze Onzule, Algimanto Navicko, Rimanto Bikulčiaus ir autorės