Liepos mėnesio renginiai bibliotekoje ir padaliniuose

Kviečiame vasaros dienas leisti bibliotekoje! Dalyvauk skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“, leisk laiką su draugais smagiose programos „Vasarą skaitome kitaip“ veiklose, mėgaukis vaizdais nuo bibliotekos stogo… džiaukis vasara su gera knyga!

Birželio – rugpjūčio mėnesį skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Daugiau informacijos: https://vasarasuknyga.lt/

Abonemente:

Literatūros paroda „Žydės miške papartis“, skirta Joninėms.

Literatūros paroda „Vasaros skaitiniai“.

Galerijoje:

Liepos 15 d. 16 val. dailininko Arvydo Každailio parodos – grafikos lakštų ciklo „Senoji Prūsa“ atidarymas.

Vaikų literatūros skyriuje:

Literatūros paroda „Vanduo skuba ten“, skirta lietuvių rašytojui Kaziui Sajai.

Stiklo vitrinoje Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 8 b klasės moksleivių darbelių paroda „Kvapnūs maišeliai“.

Liepos 5 d. 14.30 val. edukacinis užsiėmimas „Seneliai ir tėveliai jas mėgo“.

Fonotekoje:

Liepos mėnesį muzikos dokumentų paroda „Lietuvių operos solistai“, skirta E. Kaniavos 85-mečiui, M. Vitulskiui, E. Seiliui ir kt. operos solistams.

Viešosios bibliotekos struktūriniuose padaliniuose:

Liepos 1 d. 16 val. Degučių bibliotekoje garsiniai skaitymai pagal Selemono Paltanavičiaus kūrinį „Žvėrys ir žvėreliai”.

Liepos 1 – 12 d. Turmanto bibliotekoje literatūros paroda „Tėvynė Lietuva – šalelė mylima”, skirta Valstybės dienai.

Liepos 1 – 30 d. Antazavės bibiliotekoje psichologinės literatūros paroda „Kaip įveikti stresą“.

Liepos 2 d. 11 val. Sadūnų bibliotekoje rašytojos Danutės Kulvietytės eilėraščių knygelės „Gaisras“ garsinis skaitymas. Pokalbis apie atsargų elgesį gamtoje.

Liepos 6 d. 21 val. Samanių bibliotekai bendradarbiaujant su bendruomene šventinis minėjimas „Skamba tautinė giesmė Lietuvai“.

Liepos 6 d. 21 val. Smalvų bibliotekai bendradarbiaujant su bendruomene šventinis minėjimas „Himnas vienija mus“.

Liepos 6 d. 21 val. Šniukštų bibliotekai bendradarbiaujant su bendruomene šventinis minėjimas „Lietuvos valstybės diena“.

Liepos 8 d. 15 val. Suvieko bibliotekoje edukacinis užsiėmimas „Knygos, kurias skaitė mūsų mamos“. Knygos Mariaus Marcinkevičiaus „Voro koja“ garsinis skaitymas. Ketureilių kūrimas.

Liepos 8 d. 15 val. Turmanto bibliotekoje edukacinė popietė „Iš kur atsirado Pūkis?“ „Pūkis karalius“ – Vytauto V. Landsbergio knygelių garsinis skaitymas. Kūrybinis užsiėmimas – koliažo kūrimas iš įvairių medžiagų.

Liepos 8 d. 16 val. Samanių bibliotekoje Gintarės Adomaitytės knygos „Vėjų miesto pasakos“ garsinis skaitymas ant tvenkinio lieptelio.

Liepos 8 d. 16 val. Degučių bibliotekoje skaitymo skatinimo programos „Vasarą skaitome kitaip“ popietė jaunimui ,,2022metai – jaunimo metai”. Susipažinsime su knygomis ,,Grybo auksas” ir Kotrynos Zylės ,,Siela sumuštinių dėžutėje“.

Liepos 8 – 13 d. Degučių bibliotekoje literatūros paroda „Jeigu iš naujo gyvenčiau, vis tiek arba rašyčiau, arba būčiau kur nors arti literatūros“, skirta poetės Juditos Vaičiūnaites 85-mečio jubiliejui paminėti.

Liepos 12 d. 14 val. Šniukštų bibliotekoje Renatos Šerelytės knygos „Krakatukų pasaulyje“ garsinis skaitymas.

Liepos 13 d. 12.30-13.30 val. Antazavės bibliotekoje edukacinis užsiėmimas „Egzaminas knygai“.

Liepos 14 d. Štadvilių bibliotekoje edukacinis užsiėmimas prie Nikajos upelio. Pažintis su gyvūnais ir augalais, gyvenančiais pievoje, vandenyje.

Liepos 14 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje virtuali paroda bibliotekos Facebook profilyje https://www.facebook.com/Dusetų-K-Būgos-biblioteka-107829180855480 , skirta Universitetų metams.

Liepos 14 ir 23 d. 14 val. Antalieptės bibliotekoje edukacinis užsiėmimas „Literatūrinė iškyla“.

Liepos 14 d. 13 val. Antalieptės bibliotekoje skaitymo iššūkio sėkmės ir pasiekimai. Dalinimasis įspūdžiais apie perskaitytas knygas. Kūrybinis užsiėmimas.

Liepos 15 d. 16 val. Degučių bibliotekoje garsiniai knygos skaitymai pagal Virgio Malčiaus kūrinį ,,Do Do ūsai”.

Liepos 16 d. 11 val. Sadūnų bibliotekoje rašytojos Eglės Degutytės knygelės „Mikas ir Marė grybauja“ garsinis skaitymas. Edukacinis užsiėmimas „Aplikacijos iš popieriaus grybų tema“.

Liepos 16 d. 12 val. Smalvų bibliotekoje „Mūsų vieta pasaulyje“. Įdomiosios pirmosios geografijos pamokėlės, padedančios vaikams suprasti mūsų vietą pasaulyje. Kūrybinės, mąstymą lavinančios užduotys, supažindinimas su geografijos knygomis.

Liepos 20 d. 12.30-13.30 val. Antazavės bibliotekoje edukacinis užsiėmimas „Knyga turistė“.

Liepos 21 ir 28 d. Štadvilių bibliotekoje garsiniai skaitymai.

Liepos 22 d. 15 val. Suvieko bibliotekoje Vytauto Račicko „Gyveno kartą Lukošiukas“ garsinis skaitymas.

Liepos 22 d. 15 val. Turmanto bibliotekoje edukacinė popietė „Kaip sutramdyti žvėryną?“ Indrės Zalieckienės eilėraščių garsinis skaitymas. Darbelių iš gamtinių medžiagų kūrimas.

Liepos 22 d. 16 val. Samanių bibliotekoje mėgstamiausių knygų, atsineštų iš namų ištraukų garsinis skaitymas lauko estradoje.

Liepos 23 d. 15 val. Salako bibliotekoje literatūrinis – edukacinis rytmetis „Gamtoje apie gamtą“ – galvosūkiai ir nuotykiai su „Lutute“ ir „Naminuku“ vaikų žaidimo aikštelėje.

Liepos 26 d. 14 val. Šniukštų bibliotekoje Selemono Paltanavičiaus knygos CD disko ,,Gyveno kartą dėdė Debesėlis” klausymas.

Liepos 28 d. 15 val. Štadvilių bibliotekoje literatūros popietė „Eilėraštis atgyja spalvose“, skirta poetės Juditos Vaičiūnaites 85-mečio jubiliejui paminėti.

Liepos 30 d. 11 val. Sadūnų bibliotekoje „Menu, menu mįslę“, mįslių minimų popietė gamtoje.

Liepos 30 d. 12 val. Smalvų bibliotekoje edukacinis užsiėmimas dėmesingumo lavinimui.

Liepos 30 d. 15 val. Salako bibliotekoje garsinių skaitymų popietė „Vasaroju su knyga“. „Metų knygos rinkimuose 2021“ dalyvaujančių knygų skaitymas gamtoje.

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija