Pavasaris – kaip moters šypsena

Pavasaris – tai laikas, kai gamta prabunda iš žiemos miego, o saulės spinduliai atneša į pasaulį šilumą ir švelnumą.

Pavasaris – tai kaip moters šypsena, kuri atgaivina ir priverčia viską aplink save žydėti.

Pavasaris ir moteris – neatsiejami vienas nuo kitos. Drauge jie sukuria harmoniją ir grožį, kuris įkvepia visus gyventi pilnavertį ir spalvingą gyvenimą. Tai yra laikas, kai moteris atsiskleidžia kaip tikra gamtos šventė, primindama mums apie amžiną jos grožį ir jėgą.

Pavasaris simbolizuoja naują pradžią ir galimybes. Bundančios gamtos ir moters grožis, įkvepia menininkus, poetus, rašytojus. Tai yra neišsemiamas kūrybos šaltinis.

Visą kovo mėnesį populiariausi ir skaitomiausi romanai apie moteris – vienoje lentynoje! Čia rasite Nobelio premijos laureato Orhan Pamuk romaną apie meilę ir mirtį, apie Rytus ir Vakarus, apie modernybę ir tradiciją  „Moteris raudonais plaukais“. Pavasariškai nuteiks Anželikos Liauškaitės  išskirtinio žavesio, originaliu stiliumi parašytos knygos „Netobula moteris“ ir „Moteris – tu mano mūza“. Detektyvų mėgėjoms – Vokietijoje skaitomiausios detektyvinių istorijų autorės Nele Neuhaus knyga „Moteris, kurios nekentė“. O štai, jei esate šventeiva ar šiaip teisuolė, žinanti, kaip derėtų elgtis kiekvienoje situacijoje, Birutės Jakučionytės knygos „Moteris iš raudonos audi“ geriau net neimkite į rankas…  Rinkitės iš daugelio Jums siūlomų kūrinių sau tinkamiausią.

Tad skirkite laiko sau  ir pasinerkite į skaitymo malonumų jūrą.

Laukiame Jūsų Skaitytojų aptarnavimo skyriuje.

Jurga Sagadinaitė

Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. I. Dumbravienės

Parašykite komentarą