Prasminga popietė Salako bibliotekoje su  „Smiltute“

Liepos 20 dieną Salako bibliotekoje šurmuliavo Salako vaikų dienos centro „Smiltutė“ lankytojai su socialine darbuotoja Kristina Goberyte. Susitikimas pradėtas susipažįstant su Raudonąja knyga. Vaikai domėjosi saugomų gyvūnų ir augalų rūšimis ir joms gręsiančiu pavojumi išnykti, diskutavo apie jiems žinomus augalus ir paukščius. Pagauti įkvėpino sukūrė ir iliustravo pasaką apie briedį Žulikoną, kuris skriaudė gyvūnus iš Raudonosios knygos. Pasaka baigėsi laimingai, nes miško policijos nubaustas briedis suprato, kad reikia gyventi draugiškai. Vaikai sukurtą pasaką iliustravo piešinėliais ir parengė bibliotekoje parodėlę. Pažintinė popietė tęsėsi vaikų žaidimo aikštelėje, kur bibliotekininkė supažindino su Debesų knyga. Sugulę pievelėje vaikai klausėsi istorijų apie įdomius dangaus reiškinius, stebėjo ir tyrinėjo plaukiančius debesis.

Danutė Koroliova, Salako bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Nuotraukos autorės