Talentinga jaunoji vėlimo meistrė

Adelija Bulyginaitė su vilnos vėlimu susipažino jau būdama antroje klasėje, kai ją mama atvedė į Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) ,,Amatų kiemelis“  kurio vadovė technologijų mokytoja Violeta Gaidienė) užsiėmimus. Mergaitė atsakingai ir labai kantriai bei kruopščiai ėmėsi darbo. Pradžioje pasirinkdavo nesudėtingus darbus. Vis augdama ir tobulėdama gali nuvelti ir sudėtingesnius kuriems reikia daugiau detalių. Dažniausiai velia sausuoju būdu, tačiau nesibodi ir šlapiojo vėlimo. 

Adelija 2021 m. būdama 5 klasėje dalyvavo Zarasų rajono technologijų olimpiadoje, pristatė darbą „Fantastinė žuvis“ (kurią matysite ir parodoje). Šis darbas sužavėjo olimpiados komisijos narius, kurie gyrė mergaitę ir linkėjo greičiau augti.

Šių metų olimpiadoje ,,Kūrybos virusas“ Adelija taip pat ruošiasi dalyvauti. Dabar pristatys nėrimo darbą piniginę prie tautinio drabužio. Tai pat žada dalyvauti ir Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurse „Sidabro vainikėlis“.

Kviečiame pasigrožėti darbais. Paroda eksponuojama Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje.

Violeta Gaidienė,

Nuotraukos Inesos Dumbravienės

Parašykite komentarą