Žiemos šventėms „ Snaigių valso sūkury…“

Kur pažvelgsi – žiemiška atmosfera. Šventinė Kalėdų dvasia jau plevena ir Zarasų viešosios bibliotekos fonotekoje. Pristatome teminę muzikos literatūros parodą „ Snaigių valso sūkury…“, kviečiančią pasmalsauti ir išsirinkti Kalėdinių, Naujametinių dainelių ne tik vaikams, bet ir mokytojams.

Labai šilta, nuotaikinga Neringos Lapinskienės knygutė  „Žiemos pasaka“. Tai pasakėlė su muzikiniu diskeliu bei natomis. Skaitykite ir klausykitės dainelių, šokite valso su snaigėmis… o norintis padainuoti ras diskelį su visų dainų karaoke!

Ingos Gučienės dainų knygoje „Iškeliauju į platų pasaulį“  – 15 dainų su fonogramomis, susijusių su plačiu gamtos stebuklų pasauliu, leis pasiruošti šventėms. Daina „Snaigių šokis“ kvies į valso skambų sūkurį…

Knygutėje „Žiemos valsas“ surinkta daug dainų ir eilėraščių iš įvairių leidinių. Tai puiki priemonė darželių auklėtojoms, muzikos ir pradinių klasių mokytojoms, ruošiant vaikus Kalėdų šventėms.

Ekspozicijoje surasite  „Gražiausias lietuviškas ir vokiškas Kalėdines dainas“, A. Bražinsko „Kalėdos, Kalėdos“, E. Talvaišienės „Skambantys žaislai“, CD su fonogramomis „Kalėdų varpeliai“ ir daug kitų knygelių bei kompaktinių diskelių.

Laukiame švenčių visi, o ypač vaikai laukia Kalėdų stebuklo. Belaukdami vaikai mokosi eilėraščių ir dainelių, o pasirinkti bibliotekoje tikrai yra iš ko. Tad pasirinkę dainelių laukime aidinčių, skambančių, švytinčių gražiausių ir linksmiausių švenčių-šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.

Vita Juškėnienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė